TVP Info
TVP Info to całodobowy program informacyjny. Serwis kanału informuje na bieżąco o wydarzeniach w Polsce i na świecie. Udostępnia widzom za darmo możliwość oglądania kanału online.


KLIKNIJ PLAY I PRZEJDŹ NA 


5 komentarzy:

 1. mała poprawka dla polityków goszczących w tvp info w sprawie matematyki 104000 rodzin razy 1000 zł to wydaje mi się że jest to 104.000.000 a nie 1.040.000.000

  OdpowiedzUsuń
 2. A kto wydał zezwolenie rozjeżdżania wałów przeciw powodziowych rowerzystom? Niemcy je bardzo chronili. U nas są zdewastowane . Dlaczego wydając decyzje nikt nie myśli o skonsultowania ich z fachowcami? W tym wypadku np. od BUDOWNICTWA WODNEGO .

  Ewa Krautwald

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziś Kraśko jest okropny. Przekazuje swoje zdanie, wdaje się w dyskusję. To nie jest dobry prowadzący program

  OdpowiedzUsuń
 4. To dlaczego za polski węgiel muszę płacić aż 860 zł za tonę.Jeżeli polski węgiel by kosztował 600 zł za tonę to na pewno nikt by nie kupował ruskiego.

  OdpowiedzUsuń
 5. Szanowni Panowie dlaczego nie interesujemy się energią odnawialną HEG (taran wodny) wykorzystująca urządzenie zatopione nawet w basenie mogące pracować pojedyńczo lub w tzw. baterii. Jest to urządzenie dopracowane przez Hiszpanów i Rosjan. Urządzenie może pracować w każdym terenie (na osiedlach, wsiach) i morzu. Mało tego że mamy prąd elektryczny to jeszcze ciepłą wodę która chłodzi to urządzenie do wykorzystania ogrzewania domów, bloków, wody użytkowej itp. Raz zatopione może pracować nawet nieprzerwanie do 15 lat.

  OdpowiedzUsuń